Brak w magazynie

Artykuły kreatywne

Mata do cięcia A2

67,00 

Artykuły kreatywne

Mata do cięcia A3

34,00 

Artykuły kreatywne

Mata do cięcia A4

18,50 

Artykuły kreatywne

Mata modelarska z pianki

13,00 
Promocja!

Noże i nożyczki

Metalowy nożyk

9,00 

Artykuły kreatywne

Nagrzewnica uniwersalna

89,00 
Promocja!

Artykuły kreatywne

Nożyczki Non Stick 15cm

11,90 

Artykuły kreatywne

Nożyczki precyzyjne 10 cm

4,19 

Podstawowymi elementami są nożyczki, które świetnie sprawdzą się do cięcia materiału, kartek bądź cienkiej pianki. Warto także wyposażyć się w nożyk do tapet bądź nożyk precyzyjny. Narzędzia te są niezbędne do ciecia pianki EVA bądź styroduru, świetnie sprawdzą się przy elementach wymagających precyzyjnego cięcia. Idealnym dodatkiem, który będzie odpowiedni przy cięciu materiałów, jest mata do cięcia, stworzona z materiału z funkcją samoregeneracji. Akcesoria takie jak linijka czy metr krawiecki przydadzą się do wyliczenia odpowiedniej długości zarówno przy szyciu, czy wycinaniu.

Kostki ścierne świetnie sprawdzą się do wykończenia i równania powierzchni zbroi, broni lub innych elementów z pianki. Alternatywą może być multi szlifierka, która znacznie skróci pracę. Jest dokładniejsza i posiada wymienne końcówki, które świetnie przydadzą się nie tylko do szlifowania, ale także rzeźbienia, wycinania czy wytłaczania w piankach.

Do pracy z materiałami termoplastycznymi przydadzą się narzędzia takie jak opalarka lub nagrzewnica. Dzięki nim ogrzejemy materiały, które następnie możemy uformować w pożądany kształt. Dodatkowo pozwalają przyspieszyć schnięcie farb czy klejów. Lutownica przyda się do Cosplay’ów, przy których wykorzystywane są elementy elektroniczne. Dzięki niej bez problemu dodamy ledy do swojego stroju.

Często wykorzystywanym narzędziem jest wypalarka, która używana jest do tworzenia wzorów na częściach Cosplay’u. Świetnie sprawdzi się przy materiałach takich jak pianka czy skóra. Do sklejenia wszelkich materiałów bez wątpienia przyda się pistolet do kleju na ciepło, który potrafi skleić prawie każdy materiał.

Przy pracach nad Cosplay’em warto wyposażyć się także w okulary ochronne, które ochronią przed drobnymi elementami, które mogą pojawić się podczas prac. 

0