Cosplay Craft to sklep, który powstał z myślą o ludziach dla których Cosplay jest pasją oraz hobby. W naszej ofercie znajdą Państwo najbardziej potrzebne materiały i akcesoria do stworzenia i wykończenia własnego kostiumu lub rekwizytu, a także podstawowe produkty do charakteryzacji. 

Nasza współpraca nie ogranicza się jedynie do Cosplay’u. Naszymi klientami są różnej maści hobbyści, ale również i szkoły, teatry oraz firmy, które regularnie zaopatrują się w nasze pianki EVA, materiały termoplastyczne oraz korzystają z naszych usług. 

W naszej ofercie regularnie przybywa nowych produktów, a naszymi głównymi celami są wysoka dostępność najważniejszych materiałów, szybka wysyłka oraz profesjonalne podejście do klienta. 

Oprócz produktów oferujemy również usługi wycinania laserowego. Jest to opłacalne rozwiązanie w przypadku wykonywania precyzyjnych i powtarzalnych elementów w dużej ilości. 

Zawsze jesteśmy otwarci na współpracę z konwentami, twórcami oraz organizacjami, które mają na celu szerzenie idei Cosplayu.