Promocja!

Cosplayflex

Cosplayflex

30,00 230,00 

Cosplayflex

Cosplayflex Clear

70,00 140,00 

Materiały termoplastyczne niemieckiej marki Cosplayflex.

Klasyczny arkusz, który jest tańszym substytutem Worbla Finest Art, polecamy w szczególności początkującym Cosplayerom. Posiada niemal takie same właściwości co Finest Art, modeluje się nią dziecinnie prosto, aktywuje się nawet w gorącej wodzie ponieważ wystarczy do tego temperatura zaledwie 60°C, dzięki czemu jest bezpieczna w użytkowaniu.

Cosplayflex Clear to przezroczysty termoplastyczny materiał aktywowany w temperaturze ok. 100°C. Nie jest to odpowiednik Worbla Transpa Art, którą przypomina jedynie przez to, że jest przezroczysta. Cosplayflex Clear ma 2mm grubości, przypomina w dotyku twardą gumę, a jej pełny arkusz w rozmiarze 100x65cm waży 1,4kg. Można ją wykorzystywać podobnie jak granulaty termoplastyczne z takim wyjątkiem, że jest w formie arkusza.

Granulat Cosplayflex Pebbles jest substytutem Worbla’s Deco Art, który służy do wykonywania trwałych detali i ozdób tj. biżuteria. Może być również wykorzystany do prac naprawczych w domu ponieważ po ostygnięciu jest twardy jak plastik.

0