Szybka wysyłka

Zamówione przez Ciebie produkty wysyłamy Kurierem InPost lub do Paczkomatów InPost. Niezależnie od wybranej metody wysyłki możesz liczyć na szybkie doręczenie- zamówienie wysyłamy do 2 dni roboczych.

Kurier InPost

Koszt 14,90 zł brutto - wysyłka do 2 dni roboczych.
Opcja za pobraniem 17,20zł brutto.

Paczkomat InPost

Koszt 10,95 zł brutto - wysyłka do 2 dni roboczych.

Co wysyłamy do paczkomatów

Do paczkomatów wysyłamy wszystkie produkty z naszej oferty, które nie przekraczają 64cm długości. Są to niemal wszystkie produkty z naszej oferty oprócz pianek o rozmiarze 100×100 i większych dlatego, że pianki wysyłamy zwinięte w kwadratowych tubach, które mają ok. 100cm długości. Niektóre z naszych pianek oferujemy w formacie 100x50cm, które po zwinięciu będą mieściły się do skrytki paczkomatu. 

Płatność

Paynow

Bramka płatności od mBanku. Dzięki niej można wykonać szybki przelew ze swojego banku lub zapłacić przez BLIK. Jest to bezpieczna bramka obsługiwana bezpośrednio przez bank. Jej zaletą jest możliwość wznowienia płatności w razie niepowodzenia. 

PayU

Za pośrednictwem PayU możesz wykonać szybki przelew elektroniczny ze swojego banku, zapłacić przez BLIK lub kartami płatniczymi Visa i MasterCard. Są to szybkie i bezpieczne metody płatności. Pieniądze zawsze trafią na właściwe konto i we właściwej kwocie, a potwierdzenie przelewu otrzymasz w ciągu kilku minut. 

Płatność za pobraniem

Płatność za zamówienie przekazywana jest kurierowi przy odbiorze paczki. 

Przelew na konto

Wybierając płatność przelewem masz 5 dni roboczych na wykonanie przelewu. Natomiast zamówienie zostaje przekazane do realizacji dopiero po zaksięgowaniu wpłaty.

Wpłaty za zamówienia przyjmujemy na konto:

Cosplay Craft Marcjan Waselina
mBank 63 1140 2004 0000 3702 7913 3555

W tytule proszę umieścić numer zamówienia.


Dodatkowe informacje dostępne są na stronie naszego regulaminu.